Infolinia (od 10:00 - 17:00 pn.-pt) : +48797963584

Back To Top

Hurtownia mebli indyjskich

Sklep Internetowy BellaDecor.pl jest własnością firmy PRAZI Import sp. z o.o.
Nasza firma jest bezpośrednim importerem mebli z Indii, mebli kolonialnych Gdańsk, dekoracji i innych elementów związanych z wyposażeniem i wystrojem domu.
Współpracujemy z zaufanym i sprawdzonym producentem mebli w Indiach, którego meble znalazły  uznanie u wielu odbiorców w Europie i na świecie.

Funkcjonujemy na dwóch płaszczyznach jako :
- internetowy  sklep meblowy,
- hurtownia, hurtownia mebli indyjskich,

Nasze meble charakteryzują się bardzo dobrą jakością wykonania, a do produkcji używamy palisandru indyjskiego, mango i akacji indyjskiej a w przypadku produktów w stylu loftowym / industrialnym / vintage - również materiałów recyklingowych.
W swojej ofercie mamy meble kolonialne drewniane, wykonane ręcznie z pominięciem nowoczesnych technologii co nadaje im wyjątkowego charakteru a lite drewno poddane obróbce ręcznej prezentuje się wyjątkowo w każdym pomieszczeniu, dodatki, meble industrialne, meble i dodatki w stylu loft, meble klasyczne - kolonialne i proste formy oraz orientalne dekoracje i dodatki takie jak przepiękne parawany, rzeźbione ramy, lustra itp.

Odpowiednia aranżacja wnętrza ma istotny wpływ na klimat jaki mamy w domu - który powinien stanowić dla nas oazę odpoczynku relaksu , ale również być funkcjonalny i praktyczny w codziennym życiu.

Zachęcamy do współpracy architektów wnętrz zajmujących się aranżacją

Swoją ofertę kierujemy do:
- architektów wnętrz,
- odbiorców hurtowych (firmy, sklepy meblowe Szczecin, sklepy meblowe, internetowe sklepy meblowe, itp.)
- odbiorców indywidualnych

Firmy zainteresowane ofertą oraz współpracą prosimy o kontakt mailowy sklep@belladecor.pl  lub telefoniczny. +48 797-963-584

 

Szczecin hurtownia mebli

Hurtownia mebli indyjskich

Hurtownia mebli