Infolinia (od 10:00 - 17:00 pn.-pt) : +48797963584

Back To Top

Meble prowansalskie

Meble w stylu prowansalskim nawiązują do malowniczej Prowansji, którą kojarzymy ze słońcem, radością, winem i pachnącą lawendą. Francja ze swoim rękodziełem ma urok i styl. Praca rzemieślnicza ma w tym kraju szczególną wartość i obdarzana jest niezwykłą estymą. Styl prowansalski docenili już miłośnicy pięknej sztuki stolarskiej na całym świecie, dlatego wnętrza nawiązujące do Prowansji można spotkać w wielu domach, apartamentach i mieszkaniach urządzonych w tradycyjnym, nowoczesnym lub eklektycznym stylu.

Odkryj meble w stylu prowansalskim

Meble w stylu prowansalskim i dodatki oraz całe, spójnie grające ze sobą, prowansalskie kompozycje dodają elegancji i uroku każdemu wnętrzu. Kolorem przewodnim naszej francuskiej kolekcji jest biel. Dodaje ona swojskiego, domowego stylu i sprawia, że pomieszczenie wygląda na jaśniejsze i większe. Meble prowansalskie są bardzo zgrabne, pojemne i praktyczne. Równie często wykorzystywany jest motyw lawendy, ale też pęki ziół czy słoneczniki. Francuskie meble prowansalskie wykonane są najczęściej z rzeźbionego drewna, bielone i przecierane na różne odcienie tego koloru. Wnętrze w stylu prowansalskim to oaza spokoju i łagodności.

Myślisz, że urządzenie wnętrza w tym klimacie musi Cię dużo kosztować? W Bella Decor udowadniamy, że meble prowansalskie są w zasięgu Twojej ręki!

Produkty 1 do 8 z 24

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący

Produkty 1 do 8 z 24

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący