meble kolonialne, loftowe, indyjskie, industrialne, drewniane, z Indii

Infolinia (od 10:00 - 17:00 pn.-pt) : +48 797-963-584

Meksykańska Umywalka ceramiczna - A19

1 280,00 zł
SKU
A19-Amaranta

Meksykańska umywalka ceramiczna, ręcznie malowana

Ręcznie malowana w drobne kwiatki - przepiękna, ręcznie wykonana ceramiczna umywalka z Meksyku. Ekskluzywna ceramiczna umywana nablatowa wykonana tradycyjna metodą meksykańskich rzemieślników, emanująca wspaniałymi kolorami i wzorami ręcznie malowanymi nada elegancji każdej łazience. Obły kształt tej umywalki sprawia, że prezentuje się ona naprawdę wspaniale. Wymiary: 40 cm x 13,5 cm.

Przed dokonaniem zakupu prosimy potwierdzić dostępność   [ZAPYTAJ TERAZ]

Meksykańska Umywalka ceramiczna - A19 jest do kupienia w przyrostach co 1

Meksykańska Umywalka ceramiczna

 

 

ZAPYTAJ O DOSTEPNOŚĆ PRZED ZAMÓWIENIEM[ZAPYTAJ TERAZ]

A19

Wymiary:

40 cm x 13,5 cm

Typ montażu umywalki: nablatowa
Szczegółowe rozmiary umywalki są przedstawione na zdjęciu

 Wzory na umywalkach odporne na ścieranie, czyszczenie i blaknięcie.

Dostawa w ciągu kilku dni. Możliwy jest zwrot umywalki.

 Umywalka posiada ręcznie malowane zdobienia w środku i na zewnątrz misy, a spłaszczony i obły kształt misy sprawiają, że już przy pierwszym kontakcie widoczny jest cały wzór, zarówno na zewnątrz jak i zewnątrz umywalki. Umywalka jest zdobiona ręcznie, co sprawia, że każda umywalka jest unikalnym dziełem meksykańskiego artysty.

Ta ekskluzywna umywalka jest wykonana w tradycyjnej technice Talavera i pochodzi z małej miejscowości Dolores Hidalgo w centralnym Meksyku. Technika Talavera charakteryzuje się bogactwem wzornictwa oraz intensywnością kolorów. Każda umywalka jest unikalna i z pewnością podkreśli wyjątkowość i styl Twojej łazienki. Warto dodać, że ten typ umywalki powstał specjalnie na nasze zamówienie i podobnych umywalek nie znajdziecie Państwo w żadnym sklepie.

Umywalka jest wystarczająco głęboka, aby lecąca woda nie rozpryskiwała się na zewnątrz umywalki. Umywalki są zdobione ręcznie dlatego dostarczona umywalka może nieznacznie się różnić od umywalki przedstawionej na zdjęciu. Na zdjęciach umywalki widać odbłyskujące światło.

WAŻNE:

Przesyłka: Każda nasza przesyłka jest starannie pakowana tak aby uchronić produkt przed uszkodzeniem. Dodatkowo każda przesyłka jest ubezpieczona na wypadek uszkodzenia.
Uwagi: Przy odbiorze prosimy o sprawdzenie przesyłki w obecności kuriera.

Napisz swoją własną recenzję
Napisać recenzjęMeksykańska Umywalka ceramiczna - A19
DARMOWA DOSTAWA OD 4000 Z
HOT
Umywalka ceramiczna - nablatowa A6 Poprzedni Umywalka ceramiczna - nablatowa
Do góry