meble kolonialne, loftowe, indyjskie, industrialne, drewniane, z Indii

Infolinia (od 10:00 - 17:00 pn.-pt) : +48 797-963-584

Meksyjańska umywalka ceramiczna - pełna

1 180,00 zł
SKU
c38- serena dark

Meksykańska umywalka ceramiczna, ręcznie malowana

Przepiękna, ręcznie wykonana ceramiczna umywalka z Meksyku w dominującym ciemnym kolorze oraz misternych zdobieniach - oczywiście w nawiązaniu do motywów roślinnych. Umywalka ręcznie wykonana, więc szczegóły różnią się od siebie, co też jest wielkim atutem tych umywalek. Ekskluzywna ceramiczna umywana nablatowa została wykonana tradycyjną metodą meksykańskich rzemieślników- w tradycyjnej technice Talavera, nada elegancji każdej łazience. Wymiary: 40,5 cm x 15 cm . (C38-d)

Przed dokonaniem zakupu prosimy potwierdzić dostępność  [ZAPYTAJ TERAZ]

Meksyjańska umywalka ceramiczna - pełna jest do kupienia w przyrostach co 1

Meksykańska Umywalka ceramiczna ręcznie malowana

 

 

ZAPYTAJ O DOSTEPNOŚĆ PRZED ZAMÓWIENIEM[ZAPYTAJ TERAZ]

C38

Wymiary:40,5 cm x 15 cm

Umywalka wyprodukowana w Meksyku - ręcznie
Typ montażu umywalki: nablatowa
misa:pełna
( do montażu na blacie)
Szczegółowe rozmiary umywalki są przedstawione na zdjęciu

Wzory na umywalkach odporne na ścieranie, czyszczenie i blaknięcie.
Dostawa w ciągu kilku dni. Możliwy jest zwrot umywalki.
Umywalki posiadają znak jakości CE

 ********

Przedstawiamy ekskluzywną umywalkę nablatową typu misa pełna. Umywalka ta posiada ręcznie malowane zdobienia w środku i na zewnątrz misy, a nietypowy kształt misy dodatkowo podkreśla jej wyjątkowość i oryginalność. Umywalka jest wytwarzana i zdobiona ręcznie, co sprawia, że każda umywalka jest unikalnym dziełem meksykańskiego artysty.

Umywalka typu misa pełna jest nastawiana na blat, jednak dolna część umywalki jest wpuszczana pod powierzchnię blatu. Umywalkę można wpuścić w blat na dowolną głębokość poniżej zewnętrznej, zdobionej części umywalki. Rozmiary umywalki są przedstawione na zdjęciu w galerii zdjęć produktu. Umywalka jest starannie pakowana i zabepzieczona przed uszkodzeniem w transporcie.

Ta ekskluzywna umywalka jest wykonana w tradycyjnej technice Talavera i pochodzi z małej miejscowości Dolores Hidalgo w centralnym Meksyku. Technika Talavera charakteryzuje się bogactwem wzornictwa oraz intensywnością kolorów. Każda umywalka jest unikalna i z pewnością podkreśli wyjątkowość i styl Twojej łazienki. Warto dodać, że ten typ umywalki powstał specjalnie na nasze zamówienie i podobnych umywalek nie znajdziecie Państwo w żadnym sklepie.

Umywalka jest wystarczająco głęboka, aby lecąca woda nie rozpryskiwała się na zewnątrz umywalki. Umywalki są zdobione ręcznie dlatego dostarczona umywalka może nieznacznie się różnić od umywalki przedstawionej na zdjęciu. Na zdjęciach umywalki widać odbłyskujące światło.

WAŻNE:

Przesyłka: Każda nasza przesyłka jest starannie pakowana tak aby uchronić produkt przed uszkodzeniem. Dodatkowo każda przesyłka jest ubezpieczona na wypadek uszkodzenia.
Uwagi: Przy odbiorze prosimy o sprawdzenie przesyłki w obecności kuriera.

Napisz swoją własną recenzję
Napisać recenzjęMeksyjańska umywalka ceramiczna - pełna
DARMOWA DOSTAWA OD 4000 Z
Umywalka ceramiczna ręcznie robiona - pełna Poprzedni Umywalka ceramiczna - pełna
Do góry