Infolinia (od 10:00 - 17:00 pn.-pt) : +48797963584

Back To Top

 

PŁATNOŚCI

 1. Ceny podane w Sklepie internetowym wyrażone są w polskich złotych i są cenami brutto, zawierają wszystkie składniki, w tym podatek VAT oraz cła. Ceny nie zawierają jednak ewentualnych kosztów dostawy, które są wskazywane w trakcie składania Zamówienia.
 2. O całkowitej kwocie Zamówienia Kupujący informowany jest każdorazowo przed dokonaniem Zamówienia.
 3. Do każdego Zamówienia dołączany jest Dowód zakupu (rachunek, paragon lub faktura VAT).
 4. Kupujący niebędący osobą fizyczną, w celu realizacji Zamówienia, upoważnia Sprzedawcę do wystawiania Dowodu zakupu bez podpisu odbiorcy.
 5. Kupujący może wybrać jeden z możliwych sposobów płatności:
  1. płatność przelewem zwykłym lub internetowym na konto bankowe Sprzedawcy – przelew na konto bankowe: nr konta: 60 1140 2004 0000 3202 7561 9059 (w tytule prosimy podać numer zamówienia i nazwisko Klienta),
  2. płatność internetowa za pomocą systemu płatności – rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl.
  3. Gotówka (Płatne przy odbiorze osobistym)
 6. Wyboru płatności dokonuje Kupujący podczas składania Zamówienia.
 7. Jeżeli Kupujący nie dokona płatności w terminie 7 dni od daty potwierdzenia Zamówienia, Sprzedawca wezwie Kupującego do dokonania płatności. W przypadku bezskutecznego wezwania, Sprzedawca ma prawo anulować Zamówienie, informując o tym Kupującego drogą mailową lub telefoniczną.
 8. Produkty wysyłane są w ciągu od 1 do 10 dni roboczych, od momentu zaksięgowania 100% środków pieniężnych na koncie Sprzedawcy.