Infolinia (od 10:00 - 17:00 pn.-pt) : +48797963584

Back To Top

 

PŁATNOŚCI

  1. Ceny podane w Sklepie internetowym wyrażone są w polskich złotych i są cenami brutto, zawierają wszystkie składniki, w tym podatek VAT oraz cła. Ceny nie zawierają jednak ewentualnych kosztów dostawy, które są wskazywane w trakcie składania Zamówienia.
  2. O całkowitej kwocie Zamówienia Kupujący informowany jest każdorazowo przed dokonaniem Zamówienia.
  3. Do każdego Zamówienia dołączany jest Dowód zakupu (rachunek, paragon lub faktura VAT).
  4. Kupujący niebędący osobą fizyczną, w celu realizacji Zamówienia, upoważnia Sprzedawcę do wystawiania Dowodu zakupu bez podpisu odbiorcy.
  5. Formą płatności jest przelew. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru w naszym sklepie internetowym, wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. Niezwłocznie po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie naszej firmy realizujemy zamówienie.
    1. płatność przelewem zwykłym lub internetowym na konto bankowe Sprzedawcy – przelew na konto bankowe: nr konta: 60 1140 2004 0000 3202 7561 9059 (w tytule prosimy podać numer zamówienia i nazwisko Klienta),
  6. Wyboru płatności dokonuje Kupujący podczas składania Zamówienia.
  7. Jeżeli Kupujący nie dokona płatności w terminie 7 dni od daty potwierdzenia Zamówienia, Sprzedawca wezwie Kupującego do dokonania płatności. W przypadku bezskutecznego wezwania, Sprzedawca ma prawo anulować Zamówienie, informując o tym Kupującego drogą mailową lub telefoniczną.
  8. Produkty wysyłane są w ciągu od 1 do 10 dni roboczych, od momentu zaksięgowania 100% środków pieniężnych na koncie Sprzedawcy.