meble kolonialne, loftowe, indyjskie, industrialne, drewniane, z Indii

Infolinia (od 10:00 - 17:00 pn.-pt) : +48 797-963-584

 

PŁATNOŚCI

 1. Ceny podane w Sklepie internetowym wyrażone są w polskich złotych i są cenami brutto, zawierają wszystkie składniki, w tym podatek VAT oraz cła. Ceny nie zawierają jednak ewentualnych kosztów dostawy, które są wskazywane w trakcie składania Zamówienia.
 2. O całkowitej kwocie Zamówienia Kupujący informowany jest każdorazowo przed dokonaniem Zamówienia.
 3. Do każdego Zamówienia dołączany jest Dowód zakupu (rachunek, paragon lub faktura VAT).
 4. Kupujący niebędący osobą fizyczną, w celu realizacji Zamówienia, upoważnia Sprzedawcę do wystawiania Dowodu zakupu bez podpisu odbiorcy.
 5. Formą płatności jest przelew. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru w naszym sklepie internetowym, wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. Niezwłocznie po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie naszej firmy realizujemy zamówienie.
  1. płatność przelewem zwykłym lub internetowym na konto bankowe Sprzedawcy – przelew na konto bankowe: nr konta zostanie podany w e-mailu awierającym potwierdzeniu przyjęcia zamówienia  (w tytule prosimy podać numer zamówienia i nazwisko Klienta),
  2. poprzez system płatności elektronicznej  Dotpay ( jeśli jest udostępniony)
 6. Wyboru płatności dokonuje Kupujący podczas składania Zamówienia.
 7. Jeżeli Kupujący nie dokona płatności w terminie 7 dni od daty potwierdzenia Zamówienia, Sprzedawca wezwie Kupującego do dokonania płatności. W przypadku bezskutecznego wezwania, Sprzedawca ma prawo anulować Zamówienie, informując o tym Kupującego drogą mailową lub telefoniczną.
 8. Produkty wysyłane są w ciągu od 1 do 10 dni roboczych, od momentu zaksięgowania 100% środków pieniężnych na koncie Sprzedawcy.
Do góry