meble kolonialne, loftowe, indyjskie, industrialne, drewniane, z Indii

Infolinia (od 10:00 - 17:00 pn.-pt) : +48 797-963-584

LUSTRA I RAMY

lustra indyjskie i kolonialne

Wyjątkowe indyjskie lustra kolonialne w drewnianych ramach, ręcznie robione i zdobione oraz inne lustra kolonialne i nawiązujące do klimatów Prowansji - to wszystko dla Ciebie.

Chyba każdy zgodzi się z tym, że lustro to podstawa w domowym wyposażeniu. Używamy go, a szczególnie kobiety cenią jego obecność, nie tylko ze względów praktycznych ale również dekoracyjnych. Wspaniałe, duże, małe, okrągłe, prostokątne i kwadratowe - nie zależnie od kształtu oraz jego roli jest przedmiotem pożądanym. Lustro należy do najstarszych wynalazków ludzkości. Jest obecne w życiu i baśniach i przypisuje się jemu wiele znaczeń i ról.

 Wędrując po  stronach sklepu BellaDecor, znajdziesz lustra w różnym stylu. mamy tutaj lustra w stylu prowansalskim, w białych charakterystycznie przecieranych ramach o finezyjnym design udające okiennice lub okna. Inna opcja to  lustra indyjskie w pięknych  drewnianych ramach wykonanych z egzotycznego drewna. Wyjątkowości dla indyjskich luster dodaje jego drewniana kolonialna rama. Może być to rama klasyczna prosta lub rzeźbiona w przeróżne ażurowe wzory ( typowy indyjski kolonialny styl)  lub wykonana w inny wyjątkowy sposób, pełna orientalnych ornamentów. Takie lustro kolonialne czy też lustro indyjskie stanowi wspaniały dodatek w każdym pomieszczeniu. Ich funkcja nie ogranicza się jedynie do ozdoby ale również dobrze dobrane lustro w drewnianej ramie stanowi praktyczny dodatek, który również może powiększyć optycznie nasze pomieszczenie. Oferta luster indyjskich obejmuje lustra w drewnianej ramie o różniej wielkości oraz dające możliwość powieszenia ich w pionie i poziomo. Lustra indyjskie - lustra kolonialne, które tutaj znajdziecie doskonale pasują do kolekcji indyjskich mebli kolonialnych -  dopasowanie to jest pod względem stylu jak i koloru.

 W ofercie: lustro w drewnianej ramie, lustro kolonialne, lustro indyjskie, lustra w stylu prowansalskim, lustra okiennice, lustra stojące i wiszące

 

Filtr
Position
Nazwa produktu
Cena zł
Ustaw kierunek malejący
Wyświetl jako Grid List
21 elementów
8
16
32
All
Filtr
Position
Nazwa produktu
Cena zł
Ustaw kierunek malejący
Wyświetl jako Grid List
21 elementów
8
16
32
All
Do góry