meble kolonialne, loftowe, indyjskie, industrialne, drewniane, z Indii

Infolinia (od 10:00 - 17:00 pn.-pt) : +48 797-963-584

WSPÓŁPRACA B2B

Sklep Internetowy Bella-Decor.pl jest własnością firmy PRAZI Import sp. z o.o.
Nasza firma jest bezpośrednim importerem mebli z Indii, mebli kolonialnych Gdańsk, dekoracji i innych elementów związanych z wyposażeniem i wystrojem domu.
Współpracujemy z zaufanym i sprawdzonym producentem mebli w Indiach, którego meble znalazły  uznanie u wielu odbiorców w Europie i na świecie.

Funkcjonujemy na dwóch płaszczyznach jako :
- internetowy  sklep meblowy,
- dostawca drewnianych mebli indyjskich,

IMPORTUJEMY:
- drewniane meble kolonialne ( oraz meble industrialne, indyjskie i stylowe)
- importujemy na  indywidualne zapotrzebowanie partnerów biznesowych w ramach pośrednictwa, reprezentując interesy firmy partnera.

OFERUJEMY:
- możliwość współpracy na zasadach drop-shippingu
- możliwość zakupu oferowanych mebli przez sklepy meblowe
- możliwość zamówienia dużych ilości mebli drewnianych ( ilości i modele na zamówienie firmy)
- pośrednictwo przy imporcie z Indii

Dodatkowo, jeśli jesteś zainteresowany importem wybranych przez siebie mebli, lub poszukujesz konkretnego dostawcy z Indii - oferujemy usługi naszej firmy i w tym zakresie.

Nasze meble charakteryzują się bardzo dobrą jakością wykonania, a do produkcji używamy palisandru indyjskiego, mango i akacji indyjskiej a w przypadku produktów w stylu loftowym / industrialnym / vintage - również materiałów recyklingowych.


W swojej ofercie mamy meble kolonialne drewniane, wykonane ręcznie z pominięciem nowoczesnych technologii co nadaje im wyjątkowego charakteru a lite drewno poddane obróbce ręcznej prezentuje się wyjątkowo w każdym pomieszczeniu, dodatki, meble industrialne, meble i dodatki w stylu loft, meble klasyczne - kolonialne i proste formy oraz orientalne dekoracje i dodatki takie jak przepiękne parawany, rzeźbione ramy, lustra itp.

Swoją ofertę kierujemy do:
- architektów wnętrz,
- odbiorców hurtowych (firmy, sklepy meblowe Szczecin, sklepy meblowe, internetowe sklepy meblowe, itp.)
- odbiorców indywidualnych

Firmy zainteresowane ofertą oraz współpracą prosimy o kontakt mailowy sklep@belladecor.pl  lub telefoniczny. +48 797-963-584

 Zapraszamy do współpracy !

 

Do góry