meble kolonialne, loftowe, indyjskie, industrialne, drewniane, z Indii

Infolinia (od 10:00 - 17:00 pn.-pt) : +48 797-963-584

MEBLE KOLONIALNE- BEZPOŚREDNI IMPORTER

  O Nas

Nasz sklep www.BellaDecor.pl powstał z myślą o promowaniu pięknych mebli, wykonanych ręcznie przez indyjskich rzemieślników z zastosowaniem niejednokrotnie tradycyjnych metod produkcji. Nasze meble koolonialne Gdańsk, prezentują styl kolonialny, wykonane są z litego drewna takiego jak: palisander indyjski, akacja i mango. Piękna i naturalna struktura drewna nadaje naszym meblom wyjątkowego uroku i niepowtarzalności ze względu na różnorodne usłojenie i wybarwienie słoi.

Jako bezpośredni importer mebli z Indii współpracujemy z zaufanym i sprawdzonym producentem mebli w Indiach, którego produkty charakteryzują się wysoka jakością i starannym wykończeniem co znalazło uznanie u wielu odbiorców na całym świecie. Meble kolonialne Warszawa, pasuja do każdego wnętrza

W naszej ofercie posiadamy pełną gamę mebli, dekoracji i akcesoriów do salonu, przedpokoju, biura, jadalni i sypialni. Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości mebli, w tym stoliki kolonialne, regały indyjskie, drewniane szafki TV, biurka kolonialne, łóżka drewniane-z palisandru, stoły drewniane  z palisandrui krzesła. Każdy mebel jest ręcznie wykonany i wykończone w najwyższym standardzie.

Wysokiej jakości meble z drewna orientalnego, wysokiej jakości meble indyjskie.

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową na terenie całej Polski:: Wrocław, Szczecin, Olsztyn, to bez znaczenia - przesyłki dotrą tam gdzie trzeba.

 * Sprzedajemy Indyjskie Meble kolonialne- na terenie całej Polski,

Meble kolonialne Warszawa,
Meble kolonialne Gorzów,
Meble kolonialne Szczecin,
Meble kolonialne Zielona Góra Legnica Zgorzelec,
Meble indyjskie Wrocław,
Meble kolonialne Gdańsk
z palisandru

 

 

Do góry